diyaliz merkezi dializ merkezi renin dializ
diyaliz hastanesi okmeydanı diyaliz
DİĞER HİZMETLER : Bütün Kamu Sag˘lık Kuruluşları SGK (Emekli sandığı, Sosyal Sigortalar, Bağ-Kur gibi) ile sözleşmelerimiz mevcuttur. Bu kurumlardan sevk edilen kurum mensupları ve yakınlarına tedavi uygulamaktayız. Özel Sağlık Sigortası kapsamında olan ve poliçelerinde gerekli teminatları mevcut hastalarımıza da anlaşma kapsamında hizmet vermekteyiz. Ayrıca çeşitli özel kurumlarla (banka vs.) yaptığımız özel anlaşmalar kapsamında hasta tedavilerini sürdürmekteyiz. Yukarıda belirtilen anlaşmalardan herhangi birinin kapsamında olan hastalarımızdan verdiğimiz hizmet karşılığında hiçbir ekstra ücret talep etmemekteyiz. Herhangi bir sosyal güvence ve sağlık sigortası kapsamında olmayan hastalarımıza da özel imkanlar sunmaktayız. Merkezimizde hastalarımız ve hasta yakınları için özel olarak düzenlenmiş bekleme salonu ve kantin bulunmaktadır. Merkezimizde Hasta-personel ilişkisini en üst düzeyde tutmaya çalışmaktayız. Amacımız Hemodializ hastalarına en iyi tedaviyi uygulamak, onların yaşam kalitelerini arttırmak ve mutlu olmalarına katkıda bulunmaktır.
DİALİZ HİZMETLERİ : Merkezimizde İç Hastalıkları Uzmanı Uzm.Dr. Abdulkadir Demir yönetiminde tecrübeli ve güler yüzlü sağlık ekibimizle kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sağlık ekibimiz dializ konusunda gerekli tecrübeye sahip doktor ve hemşirelerden oluşmaktadır. 40+3 adet dializ makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı dializ merkezimizde sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hepatit B'li ve Hepatit C'li hastalarımızın; kendilerine tahsis edilen ve içinde tuvaletleri de mevcut odalarda diğer hastalarımızdan ayrı şekilde tedavileri yapılmaktadır.
SERVİS HİZMETLERİ : Hastalarımızı servis araçlarımızla evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız. Ayrıca fiziksel ve biyolojik engelleri sebebi ile yatar pozisyonda seyahati mecburi olan ve doktor ve başhemşirenin yatarak sevkini uygun gördüğü hastalarımız için özel donanımlı sedyeli nakil aracımız mevcuttur.